بخش های پایگاه
غیبت امام زمان (عج)
روز شمار:225 روز 18 ساعت
سال شمار:1142 سال

 

نرگس رنجبري " خواهر شهيد "

 

" عاشق امام حسين(ع) بود "

 

اخلاق برادر

 

لطيف بسيار مهربان و دلسوز بود و ما را به نماز و قرآن خواندن توصيه مي كرد. مردمدار و خوش صحبت بود كه هر وقت به مرخصي مي آمد از جبهه و خاطراتش برايمان تعريف مي كرد.

 

برادرم علاقه اي خاص به امام حسين(ع) داشت و هميشه در مراسم عزاداري سيد و سالار شهيدان شركت مي كرد. همين علاقه باعث شد تا او راه امام حسين (ع) را الگوي خود قرار دهد و در راه دين و اسلام جان خود را فدا كند.

 

زماني كه او در جبهه بود ما در روستا ساكن بوديم. براي آخرين بار با لباس نظامي ارتش آمده بود. بدون اينكه به ما خبر بدهد غافلگير شديم. آن روز همه خانواده را دور هم جمع كرد و تا نيمه شب برايمان از جبهه، رزمنده ها و حماسه هايي كه شهدا مي آفريدند صحبت كرد. مي گفت: اگر من هم رفتم و روزي شهيد شدم نارحت نشويد، چرا كه اگر لازم شد براي حفظ اين مملكت و نظام مقدس بايد جان خود را هم فدا نمايم .

 

آن زمان من سيزده سال بيشتر نداشتم ولي از نوع نگاه هايش مي فهميدم كه منظورش از اين حرفها چيست. زماني كه داشت خداحافظي مي كرد چند بار از در بيرون رفت و دوباره برگشت و صورت تك تك ما را بوسيد. از كارهايش سر در نمي آورديم. انگار خودش مي دانست كه ديگر برنمي گردد.

 

 

 

صفحه  1 2

 

نام کاربری:
رمز عبور:
  
عضویت در پایگاه  
مدت زمان فراق
روز شمار:234 روز 23 ساعت
سال شمار:33 سال
سی و چهارمین سالگرد
روز شمار:131 روز 0 ساعت